اپلیکیشن خبرنامه پیامکی صبانوین یک پل ارتباطی بین کاربر و سامانه پیام کوتاه شما می باشد.

خبرنامه پیامکی

فرض کنید شما صاحب شغلی می باشید که جمع اوری شماره موبایل مشتریان برای شما اهمیت بالایی دارد.


اگر بخواهید برای ثبت شماره هر مشتری یک بار وارد سامانه پیام کوتاه خود شده و یک شماره را وارد کنید کار بسیار سخت و وقت گیری می باشد.

این نرم افزار با اتصال به سامانه پیام کوتاه شما ، پل ارتباطی بین شما و سامانه پیام کوتاه شما می باشد و برای ثبت شماره موبایل مشتری نیازی نیست هر بار وارد سامانه شوید .

با نصب این نرم افزار و تنظیم نرم افزار به راحتی نرم افزار را باز کرده و شماره موبایل را وارد کنید و دکمه ثبت را بزنید. شماره موبایل مورد نظر شما به راحتی در دفترچه تلفن مورد نظر شما ذخیره می گردد.

همچنین امکان تنظیم اینکه بعد از ثبت شماره موبایل در دفترچه تلفن یک پیامک هم ارسال شود وجود دارد.

این نرم افزار مورد استفاده اکثر مشاغل می باشد که قصد جمع آوری شماره موبایل مشتریان را دارند تا تخفیفات یا اخبار مهم خود را به آنها اطلاع رسانی نمایند.

جهت استفاده از این نرم افزار باید حتما از سامانه پیام کوتاه صبانوین استفاده نمایید.

برای استفاده از نرم افزار ابتدا نرم افزار را از طریق لینک زیر بر روی تلفن همراه خود نصب نمایید.
https://cafebazaar.ir/app/com.sabanovin/?l=fa


پس از نصب نرم افزار بر روی گوشی تلفن همراه آن را اجرا نمائید و وارد قسمت تنظیمات نرم افزار شوید.
برای استفاده از نرم افزار نیاز است که اطلاعت مربوط به کد احراز هویت،شناسه گروه دفترچه تلفن،شناسه پیش نویس و درگاه پیام کوتاه را تکمیل نمائید.


برای این منظور وارد سامانه پیام کوتاه خود شوید و در منوی پیشخوان بر روی گزینه برنامه نویسان کلیک نمائید،در زیر منوی باز شده گزینه وب سرویس REST را انتخاب نمائید .
در صفحه باز شده آدرس API keyرا (به صورت دقیق و با توجه به بزرگ و کوچک بودن حروف)در قسمت کد احراز هویت نرم افزار خبرنامه پیامکی ثبت نمائید.

مجدد وارد سامانه پیام کوتاه شده ،در منو پیشخوان بر روی گزینه امکانات کلیک نمائید و از زیر منو باز شده گزینه دفترچه تلفن را انتخاب نمائید.
سپس دفترچه تلفن مورد نظر خود برای ذخیره شدن شماره های ورودی از طریق نرم افزار انتخاب نموده یا ایجاد نمائید.
شناسه دفترچه تلفن را در تنظیمات نرم افزار در قسمت شناسه گروه دفترچه تلفن وارد نمائید.

اکنون با وارد کردن شماره و فشردن گزینه ثبت شماره تلفن مورد نظر به صورت خودکار درون دفترچه تلفن مد نظر شما ثبت خواهد شد.

اگر مایل هستید بعد از ثبت هر شماره تلفن یک پیامک از طرف شما برای شماره وراد شده ارسال گردد ابتدا گزینه ارسال پیامک به کاربر را در قشمت تنظیمات نرم افزار فعال نمائید.سپس وارد سامانه پیام کوتاه خود شده و از منو پیشخوان بر روی گزینه امکانات کلیک کرده و از زیر منو باز شده گزینه پیش نویس را انتخاب کرده و در صفحه باز شده بر روی گزینه ایجاد پیش نویس جدید کلیک نمائید.در صفحه باز شده جدید عنوان و متن پیش نویس را در فیلد های مورد نظر یادداشت کرده و بر روی گزینه ذخیره کلیک نمائید.در مرحله بعد پیش نویس ایجاد شده و توسط سیستم شناسه ای برای آن تعریف میگردد.


شناسه تعریف شده را در تنظیمات نرم افزار در قسمت شناسه پیش نویس وارد نمائید.مجددا وارد سامانه پیام کوتاه خود شوید و از منو پیشخوان بر روی گزینه خدمات پیامک کلیک کرده و رد زیر منو باز شده گزینه ارسال پیامک تکی و گروهی را انتخاب نمائید .
در صفحه باز شده در قسمت درگاه شماره اختصاصی و یا اشترکی مد نظر خود برای ارسال پیامک پاسخ به کاربر را انتخاب نمائید.شماره درگاه را در تنظیمات نرم افزار در قسمت درگاه پیام کوتاه ثبت نمائید.
زین پس هر به هر شماره ای که از طریق نرم افزار خبرنامه پیامکی صبانوین ثبت نموده اید یک پیامک ارسال خواهد شد.1-ثبت شماره

خبرنامه پیامکی


2-تاییده ثبت شماره3-دریافت پیامک پاسخ